Kurea Ichijou appears in Liber 7 Eigou no Owari o Matsu Kimi e as an unsorted character with very long Серый hair and Красный eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 105168 |
|---|---|
| Name | Kurea Ichijou |
| Other Names | 一条 紅愛 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Liber 7 Eigou no Owari o Matsu Kimi e |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 155cm |
| Bust | 73cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 74cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kurea Ichijou
Профиль
Kurea Ichijou is a character from Liber 7 Eigou no Owari o Matsu Kimi e.
They have been indexed as Женщина Подросток with Красный eyes and Серый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Серый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| wffh joined |

Facebook 
Liber 7 Eigou no Owari o Matsu Kimi e