One of the notable characters from Doukyuusei Remake, Yayoi Kusanagi is recognized for medium-length Фиолетовый hair and Коричневый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 105510 |
|---|---|
| Name | Yayoi Kusanagi |
| Other Names | 草薙 やよい |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Doukyuusei Remake |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Ryouko Tezuka, 手塚りょうこ, てづか りょうこ |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 166cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 89cm |
| Blood Type | B |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yayoi Kusanagi
Профиль
Yayoi Kusanagi is a character from Doukyuusei Remake.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Коричневый eyes and Фиолетовый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Коричневый | |
| Цвет волос | Фиолетовый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Doukyuusei Remake