☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 107841 |
|---|---|
| Name | Koharu Koga |
| Other Names | 古賀小春 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | The Idolmaster: Cinderella Girls |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | Yuri Komori, 小森結梨, こもりゆり |
| Теги | idol, dress, v bangs |
| Личность | |
| Age | 12 |
| Birthday | April 1 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 140cm |
| Weight | 35kg |
| Bust | 72cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 77cm |
| Blood Type | O |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Koharu Koga
Профиль
Anime girl Koharu Koga is a character from The Idolmaster: Cinderella Girls.
They have been indexed as Женщина Ребенок with Коричневый eyes and Блондинка / Желтый hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Коричневый | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Ребенок | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
The Idolmaster (Series) (2005)
The Idolmaster: Cinderella Girls (2011)
The Idolmaster Cinderella Girls: Starlight Stage (2015)
The Idolmaster Cinderella Girls: U149 (2023)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Семейное древо
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated Yuusha Party wo Oidasareta Kiyoubinbou ★★★
|

Facebook 

SilverWolfKing rated