Yui Inose appears in Princess ☆ Sisters! ~Yon Shimai wa Zen'in Anata no Iinazuke~ as an unsorted character with long Коричневый hair and Синий eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 112461 |
|---|---|
| Name | Yui Inose |
| Other Names | 猪瀬 ゆい |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Princess ☆ Sisters! ~Yon Shimai wa Zen'in Anata no Iinazuke~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yumi Yumiya, 湯宮由海, ゆみや ゆみ |
| Теги | |
| Личность | |
| Birthday | January 5 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 154cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | O |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yui Inose
Профиль
Yui Inose is a character from Princess ☆ Sisters! ~Yon Shimai wa Zen'in Anata no Iinazuke~.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and Коричневый hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Sectex joined |

Facebook 
Princess ☆ Sisters! ~Yon Shimai wa Zen'in Anata no Iinazuke~