Hiyori Akishima is a character from Garudoma -Joshiryou no Kanrinin- featuring medium-length Розовый hair and Синий eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 130574 |
|---|---|
| Name | Hiyori Akishima |
| Other Names | 秋島 ひより |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Garudoma -Joshiryou no Kanrinin- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Hana Kuga, 空賀花, くが はな |
| Теги | |
| Личность | |
| Birthday | September 15 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 160cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 84cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hiyori Akishima
Профиль
Hiyori Akishima is a character from Garudoma -Joshiryou no Kanrinin-.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and Розовый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Розовый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| justSM4SH joined |

Facebook 
Garudoma -Joshiryou no Kanrinin-