☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 132397 |
|---|---|
| Name | Aina Tachibana |
| Other Names | 橘 藍魚 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kanata no Ningyo Hime |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Akane Fujita, 藤田茜, ふじたあかね |
| Теги | |
| Личность | |
| Birthday | October 10 |
| Sign | Libra ♎ |
| Height | 160cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 88cm |
| Blood Type | O |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aina Tachibana
Профиль
Anime girl Aina Tachibana is a character from Kanata no Ningyo Hime.
They have been indexed as Женщина Подросток with Фиолетовый eyes and Серый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Серый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.

Facebook 

Kanata no Ningyo Hime