Maki Inohara appears in Grisaia: Phantom Trigger as one of the main characters with very long Черный hair and Красный eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 132434 |
|---|---|
| Name | Maki Inohara |
| Other Names | 井ノ原 真紀 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Grisaia: Phantom Trigger |
| Media Type | visual novel |
| Voiced By | Yoshino Nanjo, 南條愛乃, なんじょう よしの |
| Теги | |
| Личность | |
| Birthday | April 4 |
| Sign | Aries ♈ |
| Bust | 93cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 89cm |
| Blood Type | A |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Maki Inohara
Профиль
Maki Inohara is a character from Grisaia: Phantom Trigger.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Красный eyes and Черный hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Grisaia no Kajitsu: The Fruit of Grisaia (Series) (2011)
Grisaia: Phantom Trigger (2017)
Grisaia: Phantom Trigger (anime) (2025)
Quotes | View all 1 | Add
|
0 likes
Move, move, move, move
! |
3
56
80
44
Facebook
Play Voice Sample
