One of the notable characters from Sin Kurosagi-Iro Shoujo, Saara Tominaga is recognized for short Синий hair and Синий eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 13672 |
|---|---|
| Name | Saara Tominaga |
| Other Names | 富永 紗有 (とみなが さあら) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Sin Kurosagi-Iro Shoujo |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Reona Sakura, 櫻レオナ, さくら れおな |
| Теги | knee highs, school uniform, hairclip |
| Личность | |
| Height | 162cm |
| Weight | 49kg |
| Bust | 85cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Saara Tominaga
Профиль
Saara Tominaga is a character from Sin Kurosagi-Iro Shoujo.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and Синий hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Синий | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Sin Kurosagi-Iro Shoujo