Ayaka Kimoto appears in Tsumayouji ~ Boku wa Hitozuma Kanrinin ~ as an unsorted character with medium-length Фиолетовый hair and Фиолетовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 1405 |
|---|---|
| Name | Ayaka Kimoto |
| Other Names | 木元 綾香(きもと あやか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Tsumayouji ~ Boku wa Hitozuma Kanrinin ~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | glasses, bun, suit, lipstick |
| Личность | |
| Height | 168cm |
| Weight | 52kg |
| Bust | 88cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 86cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ayaka Kimoto
Профиль
Ayaka Kimoto is a character from Tsumayouji ~ Boku wa Hitozuma Kanrinin ~.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Фиолетовый eyes and Фиолетовый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Фиолетовый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Tsumayouji ~ Boku wa Hitozuma Kanrinin ~