Rikka Hazumi is a character from Onee-chan no Ama Ero Lesson 2 ~Otonari no Kyonyuu Onee-chan ni Ippai Amayakasareru Mecha Ero Life~ featuring very long Розовый hair and Розовый eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 144374 |
|---|---|
| Name | Rikka Hazumi |
| Other Names | 羽澄 六花 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Onee-chan no Ama Ero Lesson 2 ~Otonari no Kyonyuu Onee-chan ni Ippai Amayakasareru Mecha Ero Life~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Saya Kazuki, 花月さや, かづき さや |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 158cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 57cm |
| Hips | 86cm |
| Cup Size | E |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rikka Hazumi
Профиль
Rikka Hazumi is a character from Onee-chan no Ama Ero Lesson 2 ~Otonari no Kyonyuu Onee-chan ni Ippai Amayakasareru Mecha Ero Life~.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Розовый eyes and Розовый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Розовый | |
| Цвет волос | Розовый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Onee-chan no Ama Ero Lesson 2 ~Otonari no Kyonyuu Onee-chan ni Ippai Amayakasareru Mecha Ero Life~ (2025)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 