Maria is a supporting character from Harem Fantasy known for hair up / indeterminate not visible hair and Коричневый eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 144619 |
|---|---|
| Name | Maria |
| Other Names | マリア |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Harem Fantasy |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Poplar Sawano, 沢野ぽぷら, さわの ぽぷら |
| Теги | |
| Личность | |
| Age | 21 |
| Blood Type | A |
| Height | 156cm |
| Weight | 46kg |
| Bust | 96cm |
| Waist | 52kg |
| Hips | 89kg |
| Cup Size | I |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Maria
Профиль
Maria is a character from Harem Fantasy.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Коричневый eyes and Not Visible hair that is Hair Up / Indeterminate length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Коричневый | |
| Цвет волос | Not Visible | |
| Длина волос | Hair Up / Indeterminate | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
10 
Facebook 
Harem Fantasy