Aoi Setouchi appears in Sorauta as an unsorted character with long Фиолетовый hair and Фиолетовый eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 174 |
|---|---|
| Name | Aoi Setouchi |
| Other Names | 瀬戸内 葵(せとうち あおい) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Sorauta |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Emi Motoi, 本井えみ, もとい えみ |
| Теги | hair ribbons, school uniform, amnesiac |
| Личность | |
| Blood Type | AB |
| Height | 140cm |
| Bust | 70cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 69cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aoi Setouchi
Профиль
Aoi Setouchi is a character from Sorauta.
They have been indexed as Женщина Ребенок with Фиолетовый eyes and Фиолетовый hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Фиолетовый | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Ребенок | (Подросток) |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Sorauta