One of the notable characters from FUTA ANE ~ Bitter & Sweet, Izumo Nijou is recognized for short Коричневый hair and Коричневый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 20183 |
|---|---|
| Name | Izumo Nijou |
| Other Names | 二条 出雲 (にじょう いずも) |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | FUTA ANE ~ Bitter & Sweet |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Chizuko Hoshino, 星野千寿子, ほしの ちずこ |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 171cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 57cm |
| Hips | 85cm |
Меню
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Izumo Nijou
Профиль
Izumo Nijou is a character from FUTA ANE ~ Bitter & Sweet.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Коричневый eyes and Коричневый hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Коричневый | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| justSM4SH joined |

Facebook 
FUTA ANE ~ Bitter & Sweet