Viola Von Veriorose appears in Anehara Princess as an unsorted character with very long Красный hair and Синий eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 20780 |
|---|---|
| Name | Viola Von Veriorose |
| Other Names | ヴィオラ・フォン・ベリオローズ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Anehara Princess |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | twintails, hair ribbons, necklace, corset, dress, detached sleeves |
| Личность | |
| Bust | 91cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Viola Von Veriorose
Профиль
Viola Von Veriorose is a character from Anehara Princess.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and Красный hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Красный | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Sectex joined |

Facebook 
Anehara Princess