Sui is a character from Niji wo Mitsuketara Oshiete featuring very long Синий hair and Красный eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 376 |
|---|---|
| Name | Sui |
| Other Names | スイ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Niji wo Mitsuketara Oshiete |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuuko Maekawa, 前川優子, まえかわ ゆうこ |
| Теги | hair ribbons, dress |
| Личность | |
| Height | 154cm |
| Weight | 44kg |
| Bust | 82cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 79cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sui
Профиль
Sui is a character from Niji wo Mitsuketara Oshiete.
They have been indexed as Женщина Подросток with Красный eyes and Синий hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Синий | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Niji wo Mitsuketara Oshiete