Minamo Ootori is a character from Oppai Gakuen Marching Band Bu! featuring very long Розовый hair and Синий eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 48310 |
|---|---|
| Name | Minamo Ootori |
| Other Names | 鳳 みなも (おおとり みなも) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Oppai Gakuen Marching Band Bu! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Hatsumi Takada, 高田初美, たかだ はつみ |
| Теги | baton, hat, uniform, jewel, feather, stockings, boots, gloves, hairbow, turtleneck |
| Личность | |
| Bust | 98cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Minamo Ootori
Профиль
Minamo Ootori is a character from Oppai Gakuen Marching Band Bu!.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and Розовый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Розовый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Oppai Gakuen Marching Band Bu!