☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 6784 |
|---|---|
| Name | Hotaru Yuzuki |
| Other Names | 由月 蛍(ゆづき ほたる) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Tenkousei |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Maki Kobayashi, 小林眞紀, こばやし まき |
| Теги | star, tie, school uniform, hair intakes, odango, neckerchief |
| Личность | |
| Height | 166cm |
| Bust | 74cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 73cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hotaru Yuzuki
Профиль
Anime girl Hotaru Yuzuki is a character from Honoo no Haramase Tenkousei.
They have been indexed as Женщина Подросток with Красный eyes and Фиолетовый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Фиолетовый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения | Relations Graph
Lover of Tatsuya Tagami
Student of Konoka Miyamae
Friend of Kanae Yumeno
Friend of Satomi Mikihara
Friend of Sayaka Minase
Friend of Susie Hamilton
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Семейное древо
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated Hell's Paradise: Jigokuraku 2 ★★★★★
|
SKyongmania faved One Piece (Series)
|
SKyongmania rated One Piece The Movie: Dead End Adventure ★★★★★
|
1

Facebook 

Honoo no Haramase Tenkousei
Honoo no Haramase (series)
SilverWolfKing rated
SKyongmania faved
SKyongmania rated