Azumi Kiyoizumi appears in S*x Teacher Tsuyoshi ~Junjou Otome ga Nurashichau Himitsu no Seikan Jugyou~ as an unsorted character with very long Черный hair and Розовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 72059 |
|---|---|
| Name | Azumi Kiyoizumi |
| Other Names | 清泉 愛純 (きよいずみ あずみ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | S*x Teacher Tsuyoshi ~Junjou Otome ga Nurashichau Himitsu no Seikan Jugyou~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yukari Hirayama, 平山縁, ひらやま ゆかり |
| Теги | school uniform, bow, hair ribbon, tights |
| Личность | |
| Height | 155cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Azumi Kiyoizumi
Профиль
Azumi Kiyoizumi is a character from S*x Teacher Tsuyoshi ~Junjou Otome ga Nurashichau Himitsu no Seikan Jugyou~.
They have been indexed as Женщина Подросток with Розовый eyes and Черный hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Розовый | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
20
15
Facebook 
S*x Teacher Tsuyoshi ~Junjou Otome ga Nurashichau Himitsu no Seikan Jugyou~