Kanna Saitou is one of the main characters from Boku no xx wa Ryousei-tachi no Tokken Desu! known for long Оранжевый hair and Фиолетовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 76427 |
|---|---|
| Name | Kanna Saitou |
| Other Names | 斎藤 柑奈 (さいとう かんな) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Boku no xx wa Ryousei-tachi no Tokken Desu! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Keiko Manaka, 真中桂子, まなか けいこ |
| Теги | school uniform, beret, bow, twintails, hair ribbons, stockings, mary janes |
| Личность | |
| Height | 152cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 83cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kanna Saitou
Профиль
Kanna Saitou is a character from Boku no xx wa Ryousei-tachi no Tokken Desu!.
They have been indexed as Женщина Подросток with Фиолетовый eyes and Оранжевый hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Оранжевый | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Boku no xx wa Ryousei-tachi no Tokken Desu!