Yui Sakuragawa is a character from Shoujo no Kimochi featuring very long Черный hair and Коричневый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 77083 |
|---|---|
| Name | Yui Sakuragawa |
| Other Names | 桜川 雪衣 (さくらがわ ゆい) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Shoujo no Kimochi |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuko Gibu, 儀武ゆう子, ぎぶ ゆうこ |
| Теги | school uniform, school crest, hair ribbons, tie |
| Личность | |
| Height | 157cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 82cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yui Sakuragawa
Профиль
Yui Sakuragawa is a character from Shoujo no Kimochi.
They have been indexed as Женщина Подросток with Коричневый eyes and Черный hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Коричневый | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Shoujo no Kimochi