Ranpha appears in Love Live! School Idol Festival as an unsorted character with short Синий hair and Коричневый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 77770 |
|---|---|
| Name | Ranpha |
| Other Names | 蘭花 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Love Live! School Idol Festival |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Теги | odango, qipao |
| Личность | |
| Birthday | February 8 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 154cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 77cm |
| Blood Type | A |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ranpha
Профиль
Ranpha is a character from Love Live! School Idol Festival.
They have been indexed as Женщина Подросток with Коричневый eyes and Синий hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Коричневый | |
| Цвет волос | Синий | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| LordOfFrenziedFlame joined |

Facebook 
Love Live! (Series)
Love Live! School Idol Festival