Karin Maniwa is an unsorted character from Ai Kiss 3 known for medium-length Черный hair and Фиолетовый eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 81833 |
|---|---|
| Name | Karin Maniwa |
| Other Names | 真庭花梨 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ai Kiss 3 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Honoka Yuuki, 結城ほのか, ゆうき ほのか |
| Теги | sweater, school uniform, thighhighs, bun |
| Личность | |
| Birthday | August 31 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Blood Type | AB |
| School Year | 1st Year Class B |
| Height | 151cm |
| Weight | 42kg |
| Bust | 81cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 81.2cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Karin Maniwa
Профиль
Karin Maniwa is a character from Ai Kiss 3.
They have been indexed as Женщина Подросток with Фиолетовый eyes and Черный hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
Цитаты | View All
“ You saw the cute cute Karin's face, so you'll cheer up right ”
10 
Facebook 
Ai Kiss 3