Princess Cream appears in Ane to Princess wa Kirawaretakunai. -Ore no Lovecom 18 Kin Flag, Mata Shite mo Kanri Dekizu- as one of the main characters with very long Блондинка / Желтый hair and Коричневый eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 83184 |
|---|---|
| Name | Princess Cream |
| Other Names | くりぃむ姫 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Ane to Princess wa Kirawaretakunai. -Ore no Lovecom 18 Kin Flag, Mata Shite mo Kanri Dekizu- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sayaka Matsuyama, 松山 紗香, まつやま さやか |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 152cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 82cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Princess Cream
Профиль
Princess Cream is a character from Ane to Princess wa Kirawaretakunai. -Ore no Lovecom 18 Kin Flag, Mata Shite mo Kanri Dekizu-.
They have been indexed as Женщина Подросток with Коричневый eyes and Блондинка / Желтый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Коричневый | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Ane to Princess wa Kirawaretakunai. -Ore no Lovecom 18 Kin Flag, Mata Shite mo Kanri Dekizu-