One of the notable characters from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!, Tiana is recognized for long Синий hair and Розовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 89546 |
|---|---|
| Name | Tiana |
| Other Names | ティアナ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuri Konami, こなみ由梨, こなみ ゆり |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 155cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 92cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tiana
Профиль
Tiana is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!.
They have been indexed as Женщина Подросток with Розовый eyes and Синий hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Розовый | |
| Цвет волос | Синий | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
10
26
21
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!