Yukari Fukuda appears in Reijou Seisui Gakuen "Nande Anata no Mae de Oshousui o Dasanai to Ikenai no yo!" as an unsorted character with very long green hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 92135 |
|---|---|
| Name | Yukari Fukuda |
| Other Names | 福田 友加里(ふくだ ゆかり) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Reijou Seisui Gakuen "Nande Anata no Mae de Oshousui o Dasanai to Ikenai no yo!" |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 167cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yukari Fukuda
Профиль
Yukari Fukuda is a character from Reijou Seisui Gakuen "Nande Anata no Mae de Oshousui o Dasanai to Ikenai no yo!".
They have been indexed as Женщина Взрослый with Green eyes and Green hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Green | |
| Цвет волос | Green | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Reijou Seisui Gakuen "Nande Anata no Mae de Oshousui o Dasanai to Ikenai no yo!"