Miki Rikura is a character from Doutei Help! ~Hatsu Kano no Tame ni Fuuzoku de Tokkun~ featuring medium-length Черный hair and Фиолетовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 92139 |
|---|---|
| Name | Miki Rikura |
| Other Names | 莉蔵 美樹(りくら みき) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Doutei Help! ~Hatsu Kano no Tame ni Fuuzoku de Tokkun~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Konatsu Miyamori, 宮森こなつ, みやもり こなつ |
| Теги | hairclip, flower, blunt bangs, school uniform |
| Личность | |
| Height | 157cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miki Rikura
Профиль
Miki Rikura is a character from Doutei Help! ~Hatsu Kano no Tame ni Fuuzoku de Tokkun~.
They have been indexed as Женщина Подросток with Фиолетовый eyes and Черный hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| justSM4SH joined |

Facebook 
Doutei Help! ~Hatsu Kano no Tame ni Fuuzoku de Tokkun~