Minako Suzuya appears in Harem Game as one of the main characters with very long Коричневый hair and Коричневый eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 92346 |
|---|---|
| Name | Minako Suzuya |
| Other Names | 鈴屋 美菜子 (すずや みなこ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Harem Game |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kinako Yatsuhashi, 八ッ橋きなこ, やつはし きなこ |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 155cm |
| Bust | 101cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 84cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Minako Suzuya
Профиль
Minako Suzuya is a character from Harem Game.
They have been indexed as Женщина Подросток with Коричневый eyes and Коричневый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Коричневый | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| wffh joined |
| Feano255 joined |
1
15
9
Facebook 
Harem Game