Tokoyo is a character from Millennium War Aigis featuring very long Синий hair, желтый eyes, and elf ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 93995 |
|---|---|
| Name | Tokoyo |
| Other Names | トコヨ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 165cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 84cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tokoyo
Профиль
Tokoyo is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Женщина Взрослый with желтый eyes and Синий hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | желтый | |
| Цвет волос | Синий | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Elf |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis