Kayou is an unsorted character from Millennium War Aigis known for very long Блондинка / Желтый hair, Розовый eyes, and Анимал ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94052 |
|---|---|
| Name | Kayou |
| Other Names | カヨウ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Теги | kitsune, fox ears, tail, fang, mole, nail polish, hair ornament, kimono |
| Личность | |
| Height | 157cm |
| Bust | 118cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kayou
Профиль
Kayou is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Розовый eyes and Блондинка / Желтый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Розовый | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Анимал |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
1
1
1
Facebook 
Millennium War Aigis