Blanche is a character from Millennium War Aigis featuring very long Фиолетовый hair and Синий eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94170 |
|---|---|
| Name | Blanche |
| Other Names | ブランシュ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Теги | neko, twin bangs, staff, zettai ryouiki, wolf |
| Личность | |
| Height | 163cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 82cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Blanche
Профиль
Blanche is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Синий eyes and Фиолетовый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Фиолетовый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| black_silence123 joined |
| LordOfFrenziedFlame joined |

Facebook 
Millennium War Aigis