Marnie appears in Millennium War Aigis as an unsorted character with medium-length Черный hair and Черный eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94283 |
|---|---|
| Name | Marnie |
| Other Names | マーニー |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 148cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 84cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Marnie
Профиль
Marnie is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Женщина Подросток with Черный eyes and Черный hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Черный | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis