Racua appears in Millennium War Aigis as an unsorted character with long Блондинка / Желтый hair and Черный eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94312 |
|---|---|
| Name | Racua |
| Other Names | ラキュア |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 146cm |
| Bust | 75cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 75cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Racua
Профиль
Racua is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Женщина Подросток with Черный eyes and Блондинка / Желтый hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Черный | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| LordOfFrenziedFlame joined |

Facebook 
Millennium War Aigis