Thetis appears in Millennium War Aigis as an unsorted character with very long Блондинка / Желтый hair and Розовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94365 |
|---|---|
| Name | Thetis |
| Other Names | テティス |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 162cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Thetis
Профиль
Thetis is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Розовый eyes and Блондинка / Желтый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Розовый | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis