Konatsu Izumi appears in Ren'ai, Karichaimashita as one of the main characters with medium-length Коричневый hair and желтый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95045 |
|---|---|
| Name | Konatsu Izumi |
| Other Names | 泉 こなつ(いずみ こなつ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Ren'ai, Karichaimashita |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Shiori Sawada, 澤田栞, さわだ しおり |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 152cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 84cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Konatsu Izumi
Профиль
Konatsu Izumi is a character from Ren'ai, Karichaimashita.
They have been indexed as Женщина Подросток with желтый eyes and Коричневый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | желтый | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| aaron18 joined |
| Felfel1210 joined |
| black_silence123 joined |
| LordOfFrenziedFlame joined |

Facebook 
Ren'ai, Karichaimashita