☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 95586 |
|---|---|
| Name | Kotone Shiinoha |
| Other Names | 椎葉 古杜音(しいのは ことね) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Sen no Hatou, Tsukisome no Kouki -Hana Akari- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Natsumi Takamori, 高森奈津美, たかもり なつみ |
| Теги | |
| Личность | |
| Bust | 89cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 86cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kotone Shiinoha
Профиль
Anime girl Kotone Shiinoha is a character from Sen no Hatou, Tsukisome no Kouki -Hana Akari-.
They have been indexed as Женщина Подросток with Коричневый eyes and Коричневый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Коричневый | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.

Facebook 

Sen no Hatou, Tsukisome no Kouki -Hana Akari-