Ayane Kumanomidou appears in Hana Hime * Absolute! as one of the main characters with very long green hair and Фиолетовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97993 |
|---|---|
| Name | Ayane Kumanomidou |
| Other Names | 熊埜御堂 あやね |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Hana Hime * Absolute! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Saki Ogasawara, 小笠原早紀, おがさわら さき |
| Теги | |
| Личность | |
| Birthday | November 4 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 155cm |
| Bust | 77cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 80cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ayane Kumanomidou
Профиль
Ayane Kumanomidou is a character from Hana Hime * Absolute!.
They have been indexed as Женщина Подросток with Фиолетовый eyes and Green hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Green | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|
| Luna_Bakugo joined |
| MrOtaku26 joined |
10 
Facebook 
Hana Hime * Absolute!
Luna_Bakugo faved