One of the notable characters from Bakunyuu Inma Shimai, Kana Kashirada is recognized for medium-length Коричневый hair and Розовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98133 |
|---|---|
| Name | Kana Kashirada |
| Other Names | 鹿白田 華菜(かしらだ かな) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Bakunyuu Inma Shimai |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Rin Mitaka, , みたか りん |
| Теги | sweater, turtleneck, hairclip, side bangs, mini skirt |
| Личность | |
| Height | 168cm |
| Weight | 59kg |
| Bust | 110cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 93cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kana Kashirada
Профиль
Kana Kashirada is a character from Bakunyuu Inma Shimai.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Розовый eyes and Коричневый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Розовый | (Красный) |
| Цвет волос | Коричневый | (Бордо) |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| wffh joined |
| Feano255 joined |
4
3
Facebook 
Bakunyuu Inma Shimai