Suzune Takachiho is a character from Hataraku Otona no Ren'ai Jijou 2 featuring very long Фиолетовый hair and Фиолетовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98237 |
|---|---|
| Name | Suzune Takachiho |
| Other Names | 高千穂 鈴音 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Hataraku Otona no Ren'ai Jijou 2 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 157cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 91cm |
| Blood Type | O |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Suzune Takachiho
Профиль
Suzune Takachiho is a character from Hataraku Otona no Ren'ai Jijou 2.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Фиолетовый eyes and Фиолетовый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Фиолетовый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| nokafop997 joined |
| Sectex joined |

Facebook 
Hataraku Otona no Ren'ai Jijou 2