Ayame Onose appears in Triangle Love -Apricot Fizz- as one of the main characters with very long Черный hair and Фиолетовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98286 |
|---|---|
| Name | Ayame Onose |
| Other Names | 小野瀬 彩夢 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Triangle Love -Apricot Fizz- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuri Aoi, 葵ゆり, あおい ゆり |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 157cm |
| Weight | 48kg |
| Bust | 88cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
| Blood Type | A |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ayame Onose
Профиль
Ayame Onose is a character from Triangle Love -Apricot Fizz-.
They have been indexed as Женщина Подросток with Фиолетовый eyes and Черный hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| black_silence123 joined |
| LordOfFrenziedFlame joined |

Facebook 
Triangle Love -Apricot Fizz-