☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 98690 |
|---|---|
| Name | Kanade Hyakka |
| Other Names | 百花 奏 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kotonoha Maichiru Natsu no Koe |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Hotori Asami, , あさみ ほとり |
| Теги | |
| Личность | |
| Birthday | February 15 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 160cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 88cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kanade Hyakka
Профиль
Anime girl Kanade Hyakka is a character from Kotonoha Maichiru Natsu no Koe.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and бирюзовый hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | бирюзовый | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.

Facebook 

Kotonoha Maichiru Natsu no Koe