One of the notable characters from Hanidebi! Honey & Devil, Satomi Kai is recognized for medium-length Коричневый hair and бирюзовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98869 |
|---|---|
| Name | Satomi Kai |
| Other Names | 甲斐 紗登美 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hanidebi! Honey & Devil |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mebae Haruna, 春菜めばえ, はるな めばえ |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 159cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 83cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Satomi Kai
Профиль
Satomi Kai is a character from Hanidebi! Honey & Devil.
They have been indexed as Женщина Подросток with бирюзовый eyes and Коричневый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | бирюзовый | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| wffh joined |
| Feano255 joined |

Facebook 
Hanidebi! Honey & Devil