Ryou Suzakano is one of the main characters from Amanatsu Adolesence known for very long Черный hair and Красный eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98905 |
|---|---|
| Name | Ryou Suzakano |
| Other Names | 朱雀野 リョウ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Amanatsu Adolesence |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kei Mizusawa, 瑞沢渓, みずさわ けい |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 162cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ryou Suzakano
Профиль
Ryou Suzakano is a character from Amanatsu Adolesence.
They have been indexed as Женщина Подросток with Красный eyes and Черный hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| black_silence123 joined |
| LordOfFrenziedFlame joined |

Facebook 
Amanatsu Adolesence