Nonomi Serimiya is a character from Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei featuring very long Синий hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 20481 |
|---|---|
| Name | Nonomi Serimiya |
| Other Names | 芹宮 ののみ (せりみや ののみ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Risa Yukino, 雪野梨沙, ゆきの りさ |
| Теги | plaid, frills, vest, bow, school uniform, ponytail, hair ribbon, curly hair, cheek curls, hair intakes, drillhair |
| Личность | |
| Height | 163cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 86cm |
| Role | Student council president |
| Club | Fencing |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nonomi Serimiya
Профиль
Nonomi Serimiya is a character from Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei.
They have been indexed as Женщина Подросток with Green eyes and Синий hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Green | |
| Цвет волос | Синий | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Hadeh joined |
| RagnaTB joined |

Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei