Touko Yoshii is a character from Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~ featuring very long Красный hair and Фиолетовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 59660 |
|---|---|
| Name | Touko Yoshii |
| Other Names | 吉井 灯子 (よしい とうこ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Miya Serizono, 芹園みや, せりぞの みや |
| Теги | hair intakes, ponytail, collar |
| Личность | |
| Birthday | January 27 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 162cm |
| Bust | 94cm |
| Cup Size | G |
| Waist | 60cm |
| Hips | 91cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Touko Yoshii
Профиль
Touko Yoshii is a character from Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Фиолетовый eyes and Красный hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Красный | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Mohameda41imal joined |
3
64
99
88
Facebook 
Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~