Aika Tsube is an unsorted character from Gonna be the Twin-Tail!! known for very long Черный hair and Красный eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 69963 |
|---|---|
| Name | Aika Tsube |
| Other Names | 津辺 愛香 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Gonna be the Twin-Tail!! |
| Media Type | Аниме |
| Voiced By | Yuuka Aisaka, 相坂優歌, あいさか ゆうか |
| Voiced By | Sarah Wiedenheft, , |
| Теги | school uniform, stockings, twintails, hair ribbons |
| Личность | |
| Age | 15 |
| Role | Osananajimi |
| Birthday | August 8 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 157cm |
| Weight | 42kg |
| Bust | 72cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 80cm |
Меню
|
|
| Day | |
3 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aika Tsube
Профиль
Aika Tsube is a character from Gonna be the Twin-Tail!!.
They have been indexed as Женщина Подросток with Красный eyes and Черный hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
8
13
Facebook 
Gonna be the Twin-Tail!!