Ellen Silvana appears in Majokko a la Mode as an unsorted character with very long Блондинка / Желтый hair and Фиолетовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 914 |
|---|---|
| Name | Ellen Silvana |
| Other Names | エレーネ・シルバーナ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Majokko a la Mode |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Ryoko Tanaka, 田中涼子, たなか りょうこ |
| Теги | earring, braids, hat, hair ribbons, witch |
| Личность | |
| Height | 157cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 82cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ellen Silvana
Профиль
Ellen Silvana is a character from Majokko a la Mode.
They have been indexed as Женщина Подросток with Фиолетовый eyes and Блондинка / Желтый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ShanLing joined |

Facebook 
Majokko a la Mode