Manami Mitaki is a character from Hataraku Otona no Ren'ai Jijou 2 featuring very long Коричневый hair and Серый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98239 |
|---|---|
| Name | Manami Mitaki |
| Other Names | 三滝 真波 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Hataraku Otona no Ren'ai Jijou 2 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 155cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 82cm |
| Blood Type | A |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Manami Mitaki
Профиль
Manami Mitaki is a character from Hataraku Otona no Ren'ai Jijou 2.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Серый eyes and Коричневый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Серый | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Hataraku Otona no Ren'ai Jijou 2