☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 109567 |
|---|---|
| Nome | Rena Hanaoi |
| Outros Nomes | 花野井玲那 |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | SELECTION PROJECT |
| Tipo de Mídia | anime |
| Dublado Por | Saku Mizuno, 水野朔, みずのさく |
| Tags | idol |
| Personalidade | |
| Age | 14 |
| Hometown | Tokyo |
| Birthday | December 25 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 157cm |
| Weight | 41kg |
| Bust | 78cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 80cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rena Hanaoi
Perfil
Anime girl Rena Hanaoi is a character from SELECTION PROJECT.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Preto hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
Frases | View All
“ We're not friends. We're rivals ”
Where to Watch | Powered by 
Imagens
Comente
Personagens Similares
Also from SELECTION PROJECT
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Árvore Genealógica
Most liked six word reviews
Tribute
1 given by AkayamiTatsuki 2 month(s) ago
13
Facebook 
