Sui Nekomata is a character from Otokano ~Otouto no Kanojo ga Bunkei de Tsuyome!?~ featuring até os ombros castanho hair and verde eyes.
See Other Versions of this Character
|
☰ Links
|
|
| ID | 120487 |
|---|---|
| Nome | Sui Nekomata |
| Outros Nomes | 猫又 翠 |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Otokano ~Otouto no Kanojo ga Bunkei de Tsuyome!?~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Kaori Nonaka, 野中カオリ, のなか かおり |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 156cm |
| Bust | 102cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sui Nekomata
Perfil
Sui Nekomata is a character from Otokano ~Otouto no Kanojo ga Bunkei de Tsuyome!?~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Verde eyes and Castanho hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Marksienes joined |

Facebook 
Otokano ~Otouto no Kanojo ga Bunkei de Tsuyome!?~