Yuzu Kohinata (Adult) is a character from D.C. III ~Da Capo III~ featuring até o pescoço loiro / amarelo hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 49370 |
|---|---|
| Nome | Yuzu Kohinata (Adult) |
| Outros Nomes | 小日向 ゆず (こひなた ゆず ) |
| Papel | Secundário |
| Primary Assignment | D.C. III ~Da Capo III~ |
| Tipo de Mídia | romance visual |
| Dublado Por | |
| Tags | hairband, pants, hairclip, hair ribbon |
| Personalidade | |
| Height | 161cm |
| Weight | 52kg |
| Bust | 81cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 81cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
1 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuzu Kohinata (Adult)
Perfil
Yuzu Kohinata (Adult) is a character from D.C. III ~Da Capo III~.
They have been indexed as Feminino Adulto with Verde eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Feano255 joined |
| Sdsz joined |
| Animekid78 joined |

Facebook 
D.C. Da Capo (Series)
D.C. III ~Da Capo III~